• Otrzymamy dofinansowanie!!!

08.03.2024

Jeszcze w 2023 roku zgłosiliśmy się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Oba nasze wnioski – Przedszkola w Popowie Głowieńskim oraz Szkoły Podstawowej im. J. Chełmońskiego zostały ocenione pozytywnie Otrzymamy dofinansowanie w wysokości 1875 zł oraz 5000 zł Pozyskane środki w połowie zostaną przeznaczone na zakup lektur i nowości wydawniczych. Pozostała część dotacji pozwoli nam doposażyć bibliotekę.

Planujemy zorganizowanie kącików czytelniczych, dzięki którym nasi wychowankowie będą mogli oddawać się lekturze w komfortowych warunkach...

• Przystąpiliśmy do Kampanii „Działaj z imPETem!”

08.03.2024

To innowacyjny projekt, którego celem jest zwiększenie ilości zbieranych i poddawanych recyklingowi butelek PET. Uczymy dzieci, w jaki sposób należy postępować z opakowaniami w domu, szkole i w najbliższym otoczeniu.

Pierwszaki otrzymały dziś karty pracy i książeczki edukacyjne, dzięki którym dowiedzą się więcej o segregacji odpadów i korzyściach płynących z recyklingu zarówno dla nas samych, jak i naszej planety Miały również okazję wypróbować zgniatarkę do butelek PET, która pomoże nam zmniejszyć objętość odpadów, oszczędzić miejsce i ułatwi ich utylizację.

• 💞Dziękujemy z całego serca 💞

31.01.2024

Podczas ostatniego spotkania Rady Rodziców, odbyły się wybory nowej przewodniczej. Pani Beata Krzeszewska pełniła tę zaszczytną funkcję od 2016 roku, ciesząc się ogromnym zaufaniem całej społeczności ZSP w Popowie Głowieńskim.

Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie, wsparcie, świetne pomysły i inicjatywy dla dobra naszej placówki. Pragniemy podziękować za „Mikołajkowy kiermasz ciast” oraz „Zabawę sylwestrową”, z których dochód pomoże nam realizować marzenia naszych uczniów.
              Wczoraj na konto Rady Rodziców wpłynęło 7470zł!!!

Jesteśmy świadomi, że to sukces wszystkich zaangażowanych w przygotowania Przyjaciół Naszej Szkoły:
              p. Pauliny Palińskiej, p. Adrianny Kapki, p. Damiana Kapki, p. Moniki Kapki, Radnej Gminy Głowno p. Marzeny Doardo, p. Pauliny Patos, p. Marii Brożek oraz KGW Władysławów Popowski.

Pani Beacie i naszym absolwentom Patrycji i Oskarowi życzymy dalszych sukcesów oraz realizacji marzeń

Nowa Przewodnicząca Rady Rodziców to p. Paulina Palińska. Serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę