• Udział w akcji Narodowe Czytanie

15.09.2023

12 września w naszej szkole z okazji akcji Narodowe Czytanie, która poświęcona była powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej, uczniowie mogli podstemplować zeszyty do języka polskiego lub własne egzemplarze książek pamiątkową pieczęcią. Mieli również możliwość wysłuchania fragmentów powieści "Nad Niemnem" w interpretacji uczniów klasy VIII - Kacpra Gawrońskiego i Kacpra Kaszuby.

• Patriotyczna uroczystość

15.09.2023

Uroczystość upamiętniającej 84 rocznicę śmierci dowódcy 15. Pułku Ułanów Poznańskich

12 września reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej 84 rocznicę śmierci dowódcy 15. Pułku Ułanów Poznańskich – ppłk Tadeusza Mikke. Dowódca zginął w trakcie walk we wrześniu 1939 roku, podczas II wojny światowej. Patriotyczna uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 12:00 w Boczkach Domaradzkich, wraz z przybyciem na miejsce Reprezentacyjnego Oddziału Kawalerii Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich.